אינך מחובר כעת  התחבר
Assets One - פתרון מוסמך SAP
פורסם ביום שני 25 יוני 2012

היי לכולם,

 

אז ככה, כפי שבטח יצא לכם לראות באתר, זיו מערכות השלימה את תהליך הסרטיפיקציה של Assets One וכעת כל אחת מארבע המערכות: ניהול פרוייקטים בבנייה, ניהול דיירים, ניהול נכסים והשכרה וניהול האחזקה, תשא את הלוגו SAP Certified - SAP Business One Integration.

עכשיו שהתהליך הושלם, יצאתי לשאול את מנהל הפיתוח שלנו, אשר ברק, על תהליך ההסמכה שעברנו מול SAP ועל היתרון שהסמכה זו מקנה לנו.

 

 

ש. מה משמעות ההסמכה של Assets One?

"תכנית ההסמכה של SAP לפתרונות ורטיקאליים בוחנת את השילוב (Integration) של הפתרון עם מערכת Business One ומעניקה ללקוח אישור של SAP שהמערכת אכן משולבת בצורה מעמיקה בתוך הפתרון הכולל של SAP Business One".


ש. מה זה אומר ברמה המעשית עבור הלקוח הסופי?

"ראשית, זה אומר שיש כאן פתרון מושקע ש"נתפר" בצורה נכונה לתוך SAP Business One ולא פתרון תוכנה נפרד שיש לו ממשק ברמה כזו או אחרת עם SAP Business One.
שנית, זה אומר ללקוח שיש לו ביד פתרון אחד. המשתמשים שלו יקבלו חוויית משתמש אחת אינטגראלית, עם מסכים מוכרים, פקדים מוכרים, התנהגות מוכרת, עם החיצים המקשרים והאפשרות לבחור מרשימה, הכול כמו שהם מכירים. זה אומר שכשהמיישם שלו ירצה לבנות דוח Crystal Report שמשלב בין טבלאות מערכת של SAP Business One לבין טבלאות של Assets One הוא לא יצטרך ללכת לחפש אותן במקומות אחרים. אם המשתמש ירצה לעשות שאילתא משלו הטבלאות יהיו זמינות לו. עשרות פרטים קטנים שמרכיבים ביחד ERP חזק ואפקטיבי".ש. מה הייתם צריכים לעשות בשביל לקבל את ההסמכה הזו?

"לא הרבה. כשנכנסנו לפיתוח הזה לפני מספר שנים, חברת זיו מערכות קיבלה החלטה אסטרטגית שאפשר לתת לה את הכותרת "להיות חלק מ SAP Business One". הפתרון של Assets One הוא הרחבה טבעית של מערכת SAP Business One. גם בצדדים הטכניים, גם בצדדים החזותיים, ומעל לכל, בצדדים העסקיים.
כשהגענו לשלב שבו החלטנו להגיש את הפתרון להסמכה ב SAP, בדקנו את הדרישות שלהם והתברר לנו שעמדנו באופן מושלם בכולן. כל מה שנשאר לנו היה לתעד את הפיתוח באופנים שנדרשו ולהגיש אותו לבדיקה".


ש. מה המשמעות של ההסמכה הזו מבחינת זיו מערכות?

"ראשית, זו טפיחה משמעותית על השכם וזה מצטרף לעניין ולרוח הגבית שאנחנו מקבלים מ SAP במהלך הפרויקט הזה משלבי ה Design שלו. נחמד לקבל טפיחות כאלו וזה מחזק אותנו ודוחף אותנו קדימה.
שנית, זו אינדיקציה חזקה לרצינות של הפיתרון ואנחנו מקווים שיחד עם הגל של הלקוחות הראשונים שעולים לאוויר עם המערכת בתקופה הזו, בארץ ובחו"ל, זה ייצור תנופה של מכירות והתפתחות".


תודה רבה אשר, על שהסכמת לשתף אותנו בתהליך ההסמכה שהחברה עברה.

תגובות הגולשים 0 תגובות
פוסטים אחרונים
  For 20 years, Ziv...
The operations and manage...
Industry professionals ar...
Enterprise Resource Plann...
All real estate sales opp...
When it comes to purchasi...
Managing a company can fe...