אינך מחובר כעת  התחבר
SAP Global SSP Award
פורסם ביום חמישי 25 יוני 2015
Assets One

"הפתרון התעשייתי הגלובלי הטוב ביותר"

 

זיו מערכות גאה להכריז על זכייתה בפרס "הפתרון התעשייתי הגלובלי הטוב ביותר ל2014" עבור הפתרון שפיתחה Assets One, מערכת ERP לענף הבנייה והנדל"ן. הפרס ניתן בוועדה הטכנולוגית של שותפי SAP Business One בברצלונה, והזכייה הוכרזה גם בכנס SAP במיאמי שהתקיים בתחילת יוני 2015.

 

כבכל שנה, SAP בוחרת מועמדים בקרב שותפיה, שהשיגו מצוינות בפיתוח ויישום פתרונות תוכנה, על בסיס הטכנולוגיה המתקדמת של חברת SAP .

 

זיו מערכות הנה שותף עסקי של חברת SAP העולמית ובעלת זיכיון למכור וליישם אתSAP Business One, מערכת ERP המיועדת לעסקים קטנים ובינוניים. זיו מערכות פיתחה Add-on להרחבת המערכת, ויצרה את Assets One, פתרון ERP לניהול בניה ונדל"ן המשולב באופן אינטגרטיבי במערכת SAP Business One .

 

הפיתרון אשר פותח על בסיס הטכנולוגיה החדשנית של SAP Business One, הנו פתרון ייעודי המבוסס על ניסיון רב שנים של החברה בתחומי הבנייה והנדל"ן. הפתרון הינו פתרון עומק, המטפל בקשת רחבה של צרכי הענף, הכולל טיפול בכל שלב במחזור החיים של הנכס. התאמת הפתרון לצרכי שווקי הבנייה והנדל"ן, תוך שימוש בטכנולוגיה ובכלים המתקדמים של SAP, הם מה שהופכים את Assets One לפתרון מצטיין זוכה פרסים.
תגובות הגולשים 0 תגובות
פוסטים אחרונים
  For 20 years, Ziv...
The operations and manage...
Industry professionals ar...
Enterprise Resource Plann...
All real estate sales opp...
When it comes to purchasi...
Managing a company can fe...